Svatební šaty kolekce

Svatební šaty kolekce

Je to váš velký den. Právě vy, krásná nevěsta, budete kráčet uličkou. Všechny oči, hlavně ty snoubencovi, budou sledovat jen a jen vás. Jak záříte a zažíváte nezapomenutelný okamžik svého života. Pro tuhle chvíli si zasloužíte něco výjimečného. Svatební šaty, které budou prostě ty pravé. Takové, které splynou nejen s vaší postavou, ale i osobností. Protože ten den není ničí jiný, jen váš.

Romantické, podtrhující křivky, princeznovské nebo boho? Jaké z šatů si vyberete je jen na vás. Jednotlivé modely z hotových kolekcí pak přímo u nás v salonu vyzkoušíte a necháte se inspirovat. Následně se rozhodnete, zda si necháte ušít šaty na míru, koupíte jedny hotové z našich kolekcí, nebo si je třeba jen zapůjčíte.

Jistě vás bude zajímat i nacenění, a proto pro představu níže najdete i náš ceník.

  • Šití šatů na míru 14 000 až 27 000 Kč.
  • Šaty na prodej z našich kolekcí 10 000 až 25 000 Kč.
  • Půjčení svatebních šatů 8 000 až 15 000 Kč

Objednejte si termín zkoušky na 607 703 444 a rezervujte si své vysněné šaty. Zkoušky probíhají od pondělí do soboty.

Během této zkoušky se budeme věnovat jen vám. Vyzkoušíte si šaty, které se vám líbí a my vám poradíme nejvhodnější modely pro vaši postavu. Zkouška většinou trvá 60 minut a stojí 300 Kč. V případě, že si u nás šaty zarezervujete / uděláte objednávku na šití na míru a složíte zálohu, zaplacených 300 Kč vám odečteme z finální částky šatů.