Šití na míru


Svatební šaty stvořené na míru jsou odrazem vaší osobnosti a stylu. Perfektně padnou – ať už máte jakoukoli postavu, a co je důležité – celý den se v nich budete cítit výjimečně, krásně a naprosto komfortně.

Jsou takové šaty vaším snem? Domluvte si schůzku přímo u nás v salonu. Dokonalé šaty precizního střihu, z vybraných materiálů a se zaměřením na detail jsou naší vášní. Všichni z nás vkládáme do jednotlivých šatů svůj osobitý rukopis a dlouholeté zkušenosti. A společně s vámi a vašimi jedinečnými přáními vytvoříme ty pravé šaty, ve kterých během svého velkého dne zazáříte.

Jistě vás zajímá i cena svatebních šatů ušitých na míru. Ta se odvíjí od ceny materiálu a jiných faktorů, nejvíce však od množství ruční práce využité na šaty. Většinou vám šaty na míru ušijeme za 19 000 až 25 000 Kč.

Kontaktujte nás
1

Kontaktujte nás

Prošli jste si naše kolekce svatebních šatů Madora a již víte, že jsou to ty pravé pro vás? Kontaktujte nás a domluvíme se na termínu návštěvy přímo u nás v salonu v Mikulově, kam se můžete přijít inspirovat a jednotlivé šaty si osobně vyzkoušet.

První schůzka
2

První schůzka

Povíte nám o své představě a my vám zase poradíme, co vaší postavě bude slušet. Vyzkoušíte si různé typy šatů a poté se rozhodnete, jestli si necháte ušít šaty z našich kolekcí (případně na nich změníte nějaký detail) nebo společně vymyslíme zcela jedinečné šaty jen pro vás. Na závěr vám vezmeme míry, domluvíme detaily a 1. zkoušku.

Začínáme šít
3

Začínáme šít

Z vámi vybraného střihu a materiálu začínáme šít první obrys šatů. U šatů z kolekce již víte, jak budou přesně vypadat a u šatů vytvářených jen pro vás máte představu z první návštěvy. Na první zkoušce uvidíte pouze první obrys (často ušitý jen z podšívky), abychom vyzkoušeli, zda vše sedí, jak má. Šaty ve své plné kráse se vyloupnout až později, na některé z dalších zkoušek.

Zkouška
4

Zkoušky

V 90 % případů probíhají 2 zkoušky. Někdy stačí jen 1 nebo naopak při střihově náročnějších šatech jsou potřeba i 3. Na první zkoušce uvidíte jen korpus šatů, který vám přesně upravíme na tělo a na dalších zkouškách už šaty začínají získávat finální podobu, včetně vrchních materiálů, našpendlené krajky nebo jiného zdobení.

Vyzvednutí
5

Vyzvednutí

Na poslední návštěvu přijdete už ráno, aby se mohly přímo na vás doladit poslední detaily. A pokud bude přece jen potřeba něco doupravit (přidat krajku, zúžit, došít pár knoflíčků), vy se zatím můžete projít a dopřát si dobrou kávu v překrásném Mikulově. Za pár hodin už budete odcházet se svými šaty na ramínku a v neprůhledném obalu, připravenými přesně pro váš velký den.