MadoraBrides
25.05.
2019

"Ty jsou nádherné! To bylo první, co mě napadlo při pohledu na šaty na figuríně při vstupu do svatebního salonu, kam jsem přijela začátkem roku 2019 s kamarádkou vybírat její svatební šaty. Požádala mě, abych jí šla za svědka a také poradila s výběrem šatů na její velký den. Moc jsem se na to těšila, a to jsem ještě netušila, co tento den odstartuje."

16.03.
2019

"Každá holka se těší na svůj den D, protože je to pro ni jeden z nezapomenutelných události v celém životě . I když mě manžel požádal o ruku po 12 letech našeho vztahu , přesto jsem chtěla, aby náš den byl něčím výjimečným a nešlo pouze jen o formalitu."

20.10.
2018

"Od chvíle, kdy mně dnes už manžel požádal o ruku, jsem měla jasno odkud chci svoje svatební šaty. Já i manžel jsme měli přání, abych měla v tento den šaty čistě bílé.... což byl ve většině salónu problém."

27.07.
2018

"S manželem jsme se poznali na volejbale v roce 2016 a oba jsme od prvního okamžiku věděli, že je to ta ryze práva láska. Náš vztah nabíral na intenzitě s pořádnou dávkou humoru. V prosinci 2017, mě manžel požádal v kouzelně zasněženém Liberci o ruku, před celou restaurací poklekl."

30.06.
2018

"Naše plánování svatby přišlo po 6 letech vztahu, kdy mě manžel požádal o ruku ve vinné oblasti v Californii . I když jsme byli dlouho mimo domov, vybral tu nejúžasnější atmosféru kterou mohl. Cítili jsme se tu oba jako doma."

23.06.
2018

"Po sedmi letech čekání jsem se dočkala a mohla začít plánovat tu mou vysněnou svatbu. Jenže od doby, kdy jsem měla vše do puntíku naplánované se změnilo hodně a já změnila své priority z princeznovské svatby na zámku na uvolněnou zahradní párty s obřadem v lese. "

14.10.
2017

"Podzim je mi souzený. Narodila jsem se v říjnu. Podzim je od mala moje nejoblíbenější roční období. Jako malí jsme venku sbírali kaštany, hrozny a z barevného listí si lepili postavičky, pekly jsme brambory, pili ovocné čaje s medem a těšili se na příchod Vánoc. "

26.08.
2017

"Můj milovaný Honzík mě požádal o ruku až po dlouhých 8 letech. Na prstýnek jsem čekala opravdu netrpělivě. Mezi tím co jsem si myslela, že mě snad o tu ruku nepožádá, zásnubní prstýnek procestoval asi 4000 km, protože stále nebyla vhodná příležitost. :-)"